Šedá eminence je osoba, která stojí v pozadí, ale má na dění významný, ne-li rozhodující vliv.

Dominance I.

19. března 2016 v 0:00 | Rush |  Co píšu
Rozhodla jsem se, že tuto povídku připomenu, protože! po dvou letech zveřejním nový díl.
Ať se líbí.

oooOOOooo

Název: Dominance
Fandom: One Direction
--- pairing: Zarry, Niam, Eldall (?)
Autor: Rush
Cover: Petí

"Neser mě a zvedni zadek!" Eleanor dochází trpělivost. Tak nevděčného fracka, jako je Harry, nepotkala už hodně dlouho, a to sama chodí s Kendall, královnou bonmotů. Právě zmíněná slečna stojí opodál a taktéž jí dochází trpělivost.


"Naser si, zmetku, my jdem'," sykne černovláska a tahá přítelkyni na parket, kde jí ovine ruce okolo krku a začne líbat. Ew, ušklíbne se Harry.


Před třemi hodinami se mu právě Eleanor s Kendall v závěsu vloupaly do bytu, navlékly ho do společenských kalhot a bílé košile a jako pětiletého haranta ho za ručičku dovedly na maturitní ples, prý aby pořád nebyl zavřený doma. Je to hrozný osud jít nedobrovolně na místo, kde jsou všichni v páru, olizují se v záři reflektorů a rozdávají si to ve vertikální poloze. Bože, nechte si to na doma!


Ne že by Harry tíhnul k asexualitě, to by si vyprosil, jen… Všichni jeho boyfriends byli sladcí, pečující, dělali mu snídaně do postele a nosili květiny. NUDA!


"El?" ozve se ve chvíli, kdy Kendallina ruka směřuje níž, než by jí maminka dovolila.


"Jé, ahoj Liame! Kdo je tohle?" zeptá se Kendall. Eleanor se na ni zahledí.


"Odkdy se jmenuješ jako já?"


Její přítelkyně nezaváhá. "Hah, neříkalas, že jednou budu Calderová?"


"Nedržkuj," odsekne usvědčená bruneta. "Kdopak jsi, blonďáčku?" osloví menšího chlapce, který drtí Liamovi ruku.


"Erm, jmenuju se Niall a-" Není mu přáno, aby domluvil.


"Že jsi z Irska, že jo? A proč máš obarvené vlasy? A proč jsi tak nervní? Bojíš se mě?" Ano, Kendall se opět předvádí v tom nejhorším světle - děsí malé děti.


"Zmlkneš už jednou?"


"V noci jsi říkala něco jiného, takže -"


"TICHO!" Dvojhlas Eleanor a Liama se rozlehne sálem a všechno utichne. Každý se dívá na podivnou čtveřici - vysoký brunet schovávající za sebou ustrašeného malého blondýnka, oba elegantní v černém smokingu a bílé košili; proti nim tmavovlasá jako-modelka v bílých šatech zezadu škrcená do černa oděnou brunetou.


Kendall setřese přítelkyni, postoupí o krok dopředu, ukloní se a pronese:


"Nyní vyslechněte úryvek z vrcholného díla americké poezie.
Edgar Allan Poe - Havran…"


Eleanor, Liam a Niall stojí se spadlými čelistmi, nejsou schopni slova.


Celé představení pozoruje od stolu nabručený a otrávený kudrnáč. Irituje ho, že tu musí být, mohl si klidně honit nad pornem. Frustrací si prohrabává kučery, představuje si muže svých snů, jak ho tahá za vlasy a pak ho nechá, aby mu vykouřil, až bude kňučet, a pak si ho vezme.


Pak si uvědomí, že je na snobském maturiťáku (nah, to existuje?) a asi by nebylo úplně vhodné odskočit si na záchod. Ale srát na konvence.


"… only this and nothing more."


Kendall dodeklamuje a předvede hluboké pukrle děkujíc tak za mohutný potlesk, otočí se na zbylé tři a svěří jim:


"Měli bychom Harrymu někoho dohodit. Zrovna ejakuluje do záchodové mísy."


První se vzpamatuje Liam. "Myslíš, že ho bude někdo chtít? Je jak osina v zadku."


"A děvky nepřijímá," přitaká Eleanor. Niall se jen podivuje nad tou asociací, když ho náhle osvítí duch svatý.


"Slyšeli jste o taxi tanečnících?"


oooOOOooo


Když se, uspokojený, vrací ke stolu, na jeho židli sedí neznámý muž. Harry ho vidí jen zezadu, je tedy skeptický, co když má prasečí rypáček, ale stejně s uznáním pokyvuje. Vidí široká mužná ramena, štíhlou šíji, havraní vlasy vyčesané nahoru. Všímá si černých roztahováků, všímá si tetování na krku (asi tygr) a všímá si strniště. Wow. Sexy. Ale třeba má rypák.


Nehledě na obličej pokládá mu dlaň na rameno a hledí dopředu, ne na něj.


"Zvedni prdelku, krasavče, tady nesedíš."


"Zavři pusinku, princezno, nebo přes ni dostaneš." Olalá! Harry se snaží nedat najevo, jak se tetelí blahem. Ono to je dominantní! Pak se muž zvedne a stoupne si před usmívajícího se kučeravého chlapce, který je najednou bez dechu. Hltá souměrné rysy, vystouplé lícní kosti, rudé polštářky vlhké od neustálého přejíždění kurva-to-je-sexy jazyku, zírá do zlatavé barvy očí ohraničených uhlově černými řasami. Hah, měl jsem si vzít řasenku, imaginárně se profackuje Harry.


"Budeš dlouho čumět jak zkurvená surikata nebo jdeš tancovat?" ušklíbne se muž zjevně lhostejný k úspěchu, který zrovna sklidil. Nečeká na odpověď a neurvale tahá Harryho mezi tančící lidi. Harry se usmívá jako vesmírný objekt na hnoji.


Prodírají se mezi páry a Harry si neodpustí opovržlivý pohled na dívku a chlapce, co se k sobě tisknou. Zatne břišáky, jako by chtěl zvracet, a šeptem prohlásí na celou místnost: " No fuj, heteráci." Po očku zkontroluje, jestli mužovi nevadí heterofobie.


Zdá se, že ne, naopak, napůl huby mu řekne: "Nevychovanej spratku, nenaučili tě, že spodinu neponižujeme?"


Harry se holčičkovsky zahihňá a nechá s sebou smýkat až na místo určení.


Stojí proti sobě - chlapec a muž. Štíhlý a rozložitý. Čokoládové kudrny a havraní patka. Matné zelenky a roztavený jantar.


Pak se starší ušklíbne a zašeptá. "Jsem Zayn."


"Já jsem Harry."


"Ne, ty jsi děvka," zasyčí, strhne chlapce do náruče a surově mu zatne prsty do žeber. Drží ho pevně, cloumá s ním, kam se mu zamane, vede ho, nekompromisně a bezohledně, Harry v jeho sevření jen vlaje, ale nestěžuje, zbožňuje dominanci. Tančí dál, nehledí na čas, nemluví, zírají jeden druhému do očí, Zayn povýšeně a pohrdavě, Harry uchváceně a udiveně.


U stolu sedí dohazovačská čtveřice.


"Jsi génius," pochválí Eleanor Nialla. Ten se ošije, potěšen pochvalou.


"Myslíte, že pojede zpátky s váma?" otáže se Liam.


Na to zareaguje Kendall hlasitým výbuchem smíchu, div nespadne z židle. Pak umlkne. "Vtipálku. To nevidíš, jak by mu nejradši nastavil zadek?"


"To nevíš," oponuje jí bruneta.


Bože, neměl bych se otočit zadkem k němu? Třeba by si mě přitáhl k sobě, třeba by mu stál, třeba by mně stáhnul kalhoty, třeba by mě ošukal na parketu. A kurva. Harrymu stojí.


"Nešlo by -"


"Zmlkni."


Hýbou se dál, do rytmu, jaký Harry nezná, ale Zayn zjevně ano. Chlapec neví co s tělem, ale instinktivně, jako správný bottom, poslouchá řeč těla, zavírá oči, přizpůsobuje se, ustoupí, když stehna k těm jeho přitisknutá vydají impuls, postoupí, když vznikne mezírka a prsty mu tlačí do zad, a pak otvírá oči a spatří něco nečekaného. Zayn, ten uštěpačný sprostý Zayn na něj hledí s poloúsměvem a jemností v zlatých očích. Harry maličko roztáhne koutky a zírá zpět. Chvilka okouzlení.


Že ten moment pominul, pozná Harry, když Zayn trošku potřese hlavou, zas nasadí masku bad boye, pustí jeho torso a prudkým pohybem od sebe chlapce odstrčí. Odchází. Ještě se ohlédne na to ztracené štěně uprostřed sálu, osamělé, opuštěné, odvržené od pána.


Zayn beze slov kráčí ke dveřím. A pak je pryč.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 CarolineDixion CarolineDixion | Web | 19. března 2016 v 15:22 | Reagovat

huuuu, už teď to miluju♥♥♥

2 Robertwrafe Robertwrafe | E-mail | Web | 2. prosince 2017 v 18:04 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-comment-le-prendre/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-comment-le-prendre/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama